Vše v jednom

Přestaňte kombinovat různé softwary, které spolu ne vždy ideálně komunikují a nahraďte je jedním kvalitním řešením, které nabízí všechny potřebné funkce. Vyřešte svůj problém nyní využitím jednoho komplexního řešení, které zvýší efektivitu vašeho zařízení.

Pro každého

Siesta Extranet je vhodné řešení pro jakékoliv ubytovací zařízení. Ať už vlastníte hotel, hostel, penzion, kemp nebo jiný typ zařízení, naše řešení vám pomůže.

Property management system

Řekněte stop nefunkčním a polovičatým řešením a excel tabulkám. Naše PMS řešení vám umožní ovládat vaše zařízení z jednoho místa, vyhodnocovat cenovou politiku a ušetří spousty času. Řízení hotelu nebylo nikdy jednodušší.

Dozvědět se více

Channel manager

Channel manager je skvělým nástrojem pro organizaci vašich prodejů na externích kanálech jako jsou Booking.com, Airbnb nebo Expedia. S naším channel managerem ovládáte všechny tyto kanály z jednoho místa a můžete vypustit z hlavy slovo overbooking jednou provždy.

Dozvědět se více

Booking engine

Připravíme pro vás vlastní rezervační bránu, která umožní přijímat rezervace přímo na vašem webu. Ušetřete na provizích externím kanálům jako je Booking.com jen tím, že dáte vašim klientům možnost udělat přímou rezervaci.

Dozvědět se více

Revenue manager

Siesta revenue manager patří mezi unikátní funkce našeho řešení, které nejsou běžným standardem. Náš revenue manager umožňuje uživatelům pracovat s dynamickou cenou, vytvářet balíčky vhodné pro určité období a aktivně reagovat na změny na trhu. Už nikdy nebudete přicházet o peníze.

Dozvědět se více

Jste připraveni posunout váš byznys?

Začněte navyšovat vaše tržby se Siestou ještě dnes. Zcela bez závazků.