Affiliate Program

V případě že jste s našimi službami spokojení, můžete nás doporučit do dalších zařízení a ušetřit tak na měsíčním paušálu.

Jak program funguje

  • Doporučte řešení Siesta Solution dalšímu zařízení
  • Zašlete nám kontakt na doporučené zařízení.
  • Získejte 500 Kč za každý pokoj/apartmán, který je v daném zařízení

Příklad: pokud platíte za náš software měsíční paušál 3300 Kč a doporučíte nám zařízení s 20 pokoji, představuje Vaše odměna 10.000 Kč tj. 3 měsíce zdarma.

Podmínky programu

Odměna je vyplácena ve chvíli, kdy doporučené zařízení podepíše smlouvu a zaplatí fakturu za integraci softwaru Siesta Solution. O této situaci bude klient informován emailem společně s informacemi o způsobu vyplacení odměny. Částka za doporučení není omezena a je určena 500 Kč s DPH za pokoj/apartmán. 

Odměna bude zahrnuta do fakturace klientovi v následujícím měsíci/měsících po uhrazení faktury za integraci doporučeným zařízením. 

Odměna bude vyplácena započtením vydané faktury ze strany klienta do maximální výše měsíčního paušálu s pravidelnou fakturou za měsíční paušál. Odměnu nelze uhradit v hotovosti ani převodem na účet. Společnost Siesta Solution si vyhrazuje právo podmínky programu kdykoliv změnit. Program je stanoven na dobu neurčitou. 

Chcete získat slevu?

Doporučte nás!