Hlavní funkce

Kalendář

Kalendář se stane očima vašeho hotelu. Ukazuje reálný stav vašich kapacit a dává vám možnost optimalizovat dostupnosti vašich pokojů jedním klikem. Drag & drop funkce maximalizuje efektivitu práce na recepci a šetří váš čas.

Nástěnka

Využívejte nástěnku k organizaci denní aktivity. Nástěnka vám umožňuje sledovat v reálném čase změny v rezervacích, kontrolovat prodeje i platby a sledovat zaplacené faktury. Díky nástěnce už vám nikdy neunikne žádná důležitá událost.

Ceny

Naše PMS řešení je unikátní právě v práci s cenami. Můžete efektivně pracovat s dynamickou cenotvorbou a maximalizovat tak zisky dle situace na trhu. Náš systém vás vždy upozorní na neočekávané události a doporučí, kdy cenu zvýšit a kdy naopak snížit.

Manažerské přehledy

Jako majitel nebo manažer hotelu budete mít o všem absolutní přehled. Díky funkci manažerských přehledů si budete moci zobrazit vše důležité, co se týká vašeho hotelu a budete mít vaše zařízení pod maximální kontrolou.

Další funkce

Jednoduchý přehled o příjezdech, pobytech a odjezdech ve vybraném dni je ideálním nástrojem o potřebných úkonech pro váš personál.

Kompletní dababáze klientů na jednom místě s možností filtrace dle národností, pohlaví nebo vámi vytvořených speciálních filtrů.

Tvorba a správa faktur přímo v našem systému. Již nebudete potřebovat software třetích stran.

Můžete vytvářet a rozesílat emaily vašim klientům přímo z naší aplikace, a díky dynamickým emailovým šablonám a automatizaci odesílání ušetřit mnoho času.

Zajistěte vašim klientům nejlepší servis tím, že jim poskytnete odvoz na letiště nebo na oblíbené památky.

Recepce je souhrn několika důležitých funkcí, které vám pomohou řídit hotel s velkou úsporou času.

Funkce provoz ukazuje v jednoduchém přehledu informace o hostech, ubytování a dalších službách, které nabízíte (parkoviště, wellness, salonky, atd.)

S funkcí pokladna získáte přehled o pohybu peněz v každé směně. Příjmy i výdaje uvidíte okamžitě po uskutečnění transakce.

Jako první firma máme přímé a automatizované napojení na cizineckou policii. Zasílejte informace o cizincích jedním klikem.

Siesta Extranet zajišťuje profesionální vedení skladů. Vytvářejte si hlavní i vedlejší sklady a získejte přehledy o pohybu položek ve vašem skladu.

Každý hoteliér hledá cesty, jak vydělat více peněz. Drobný prodej vám může zajistit nemalý příjem, a proto se vám bude hodit funkce pro přehled o těchto drobných prodejích.

Ať už jste majitelem nebo manažerem hotelu, funkce pro management se stanou vašim hlavním pomocníkem v úspěšném řízení vašeho zařízení.

Management prodeje je nástrojem, ve kterém si můžete upravovat ceny, restrikce, ale také ideální dostupnosti.

Úspěšný manažer se bez kvalitních analýz neobejde. Siesta nabízí širokou škálu přehledů a analýz jako jsou dostupnosti, rezervace, obsazenosti, finance a další.

Restrikční robot vás automaticky upozorňuje na nesrovnalosti v restrikcích a cenách.

V reportech si můžete exportovat informace za určité období a porovnávat tak výsledky na denní, týdenní, měsíční nebo roční bázi. Kromě provozních reportů umožňuje systém export dat pro městský a statistický úřad, se kterým snadno splníte své zákonné povinnosti.

Rezervace z externích kanálů nebo vaší webové brány se automaticky propisují do našeho systému. Vaši zaměstnanci pak mohou přidávat, upravovat a odstraňovat rezervace dle potřeby. Rezervace je možné označovat štítky, psát k ním poznámky nebo je tisknout.

Ve financích najdete přehled všech účtů od hostů, naúčtovaných položek a uskutečněných plateb.

Každá změna v datech je logována, ať už byla provedena uživatelem nabo automaticky systémem , vše je chronologicky zaznamenáno a vy tak můžete mít přehled o tom, co kdy a kdo vytvořil, upravil nebo smazal.

V úkolech můžete vytvářet plány a pokyny pro zaměstnance nebo jej používat jako vlastní úkolovník, abyste na nic nezapomněli.

Systém vás automaticky upozorňuje na nové události, jako jsou například nové rezervace, jejich změny, nebo nastavení nových cen.

Aplikace třetích stranJsme schopni napojit vaše oblíbené moduly do našeho řešení.

Tvorba, úprava a export faktur. Výstupy pro daňové přiznání, synchronizace plateb.

Elektronické zamykání a odemykání dveří s využitím chytrých elektronických karet a mobilů.

Rychlý a spolehlivý software pro všechny typy restauračních zařízení jako jsou restaurace, bary, kavárny, pizzerie, fast foody, hospody a další.

Využívejte moderní technologie ve svůj prospěch. Inteligentní budova šetří spoustu času a přináší komfort do správy vašeho zařízení – stará se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie.

Chytré zařízení, které skenuje data z pasů, občanských průkazů nebo cestovních víz a automaticky je nahrává do aplikace.

Jste připraveni posunout váš byznys?

Začněte navyšovat vaše tržby se Siestou ještě dnes. Zcela bez závazků.