Partneři

MyStay

gomystay.com

MyStay je aplikace pro jednodušší komunikaci mezi hotelem a klientem. Aplikace komunikuje s klientem před jeho příjezdem na hotel, šetří čas s check-iny a zvyšuje vedlejší příjmy zařízení v průběhu pobytu klienta přes další prodeje uvnitř aplikace. Siesta má API integraci s MyStay, což umožňuje používání obou platforem paralelně. 

Adel

adel.io

Adel je technologický inkubátor pro firmy v oblasti blockchainu. Adel poskytuje svým klientům plný servis v podobě byznysového poradenství a pomáhá projektům úspěšně vstoupit na trh. Jejím cílem je podporovat projekty, které mají ambici pozitivně změnit svět. Siesta spolupracuje s Adel na několika projektech.

Winding Tree

windingtree.com

Winding Tree je decentralizovaná síť postavená na technologii blockchain umožňující nezávislou správu obsahu a jeho zobrazení. Jedná se o neziskovou organizaci, která spolupracuje s hlavními hráči v Travel Industry. Cílem Winding Tree je nabourat zavedené pořádky v cestovním ruchu s novou technologií, která umožňuje tok dat bez dohledu centrálních autorit a  bez poplatků. Siesta podporuje tuto iniciativu a již implementovala protokol blockchainu do svého rozhraní, tak aby hoteliéři mohli prodávat své kapacity na kanálech, které využívají platformu Winding Tree. Díky tomu jsme v úzkém kontaktu s vedením Winding Tree a s hrdostí můžeme říci, že máme první property management system připravený pro plně funkční technologii blockchainu.

Redeggs

redeggs.cz

Redeggs je skupina ekonomů, bankéřů, analytiků, inovátorů a softwarových architektů, kteří se platbám věnují už od roku 1995. Stojí za různými platebními aplikacemi a fintech inovacemi. Firma Red Eggs s.r.o. je zároveň držitelem licence poskytovatele platebních služeb malého rozsahu a je členem České fintechové asociace ČEFTAS. Siesta spolupracuje s Redeggs na zjednodušení a zlepšení finančních toků v hotelnictví.

Siesta Cloud

siesta.cloud

Siesta Cloud je moderní nástroj pro poskytovatele služeb v turistickém ruchu a provozovatele portálů s těmito službami. Pomocí administračního rozhraní  si bude moci poskytovatel služeb zajistit lepší přehled správy svých služeb, získat globální pozornost, zvýšit své zisky ale třeba i prodávat související služby spřátelených poskytovatelů. Provozovatelé webových portálů nabízející služby budou moci zvýšit své možnosti prodeje služeb, výrazně si zjednodušší správu portálu a otevřou se jim nové možnosti za mnohem méně prostředků, než kolik by museli investovat do nového portálu. Siesta Cloud je dceřinou firmou Siesta Solution.

Unichess

unichess.cz

Unichess je český šachový klub se sídlem v Praze. Do Šachové extraligy postoupil v sezónách 2008/2009 a 2013/2014 vždy na jednu sezónu. Od sezóny 2016/17 patří mezi její stálé účastníky. Siesta je hrdým sponzorem týmů Unichess které nesou její jméno a soupeří v nejvyšší možné lize v České Republice.

Koh Space

kohspace.com

Koh Space je coworkingové centrum, které se nachází na ostrově Koh Phangan v Thajsku. Mají vše, co byste očekávali od coworkingového centra a vedle toho i ubytování! Kombinace ubytování a pracovního prostředí na tak krásném místě je vyhledávaným místem digitálních nomádů. Siesta spolupracuje s Koh Space týmem na několika projektech.