Vývoj na míru

Naše vývojové oddělení má na svém kontě již několik úspěšných produktů, včetně vlastního produktu pro ubytovací zařízení Siestra Extranet. Zkušenosti získáné při práci na předešlých projektech nás předurčují k úspěšnému vývoji vašeho vlastního softwarového řešení. Nebojíme se velkých výzev, protože ty nás posouvají kupředu. Máte-li zájem o vývoj vlastního softwaru na míru, neváhejte se nám ozvat.

Zkušený tým

Náš tým je složen ze zkušených vývojářů a softwarových architektů se zkušenostmi z různých oborů jako jsou např. umělá inteligence (AI), SAAS byznysové aplikace, CRM systémy a mnoho dalších. Naše zkušenosti ve vývoji softwaru, projektového řízení, nejnovějších cloudových technologií a přátelské a kreativní atmosféry nám umožňují vyvinout nové produkty ve velmi krátké době a vysoké kvalitě.

Moderní technologie

Pracujeme s nejmodernějšími programovacími jazyky, frameworky a cloudovými službami. Jsme orientování především na vývoj klient-server aplikací, na klientskou stranu používáme nejraději Angular a na serveru C# a .NET technologie. Aplikace hostujeme v Azure Cloudu. Jsme patrneři Googlu a Microsoftu.