Jsme rodinný hotel fungující bez trvalé recepce, proto možnost on-line propojení se světem, které nám Siesta Solution nabídla, bylo pro nás klíčovou záležitostí pro navázání spolupráce. Díky přechodu na jejich rezervační systém Siesta Extranet můžeme dnes sledovat a spravovat obsazenost hotelu odkudkoliv.

Jsme rodinný hotel fungující bez trvalé recepce, proto možnost on-line propojení se světem, které nám Siesta Solution nabídla, bylo pro nás klíčovou záležitostí pro navázání spolupráce.

Díky přechodu na jejich rezervační systém Siesta Extranet můžeme dnes sledovat a spravovat obsazenost hotelu odkudkoliv, zjednodušila se nám a zrychlila práce s rezervacemi, komunikace s hosty i úřady, máme vlastní webovou bránu a vylepšený profil na Booking.com.

Rezervační systém Siesta Extranet používáme jen krátce (něco přes půl roku), ale již teď můžeme říci, že díky němu došlo k nárůstu rezervací v řádu o 20%/měsíc a začíná fungovat i online brána na našem webu.

Pozitivně hodnotíme i mladý kolektiv společnosti Siesta Solution, u kterého se nám nestalo, ať jsme jednali s kýmkoli z firmy, že by nás s nějakým třeba i opakujícím se dotazem odmítli nebo odbyli. Tímto vám děkujeme za vaši ochotu, trpělivost a podporu v počátcích spolupráce.